28 - 30 października 1922(2022)r.
Łączna długość trasy 1391 km
GRAFIKA TRASY DO OBEJRZENIA W POWIĘKSZENIU
Dzień I - 28 października 1922 (2022) roku (103 km)
PROLOG – godz. 16:45 - Stadt Edelweiss / Flughafen Edelweiss-Neue Gärten (Hangars) - Stadtplatz "Ohne Titel" – 20 km (brak OS 0 - w jego miejsce jest prolog)
OS 1(II) - godz. 18:00 - Stadt Edelweiss / Hauptstraße – Kohlekraftwerk (fundamenty) – 19 km
OS 2(III) - godz. 21:30 - Kohlekraftwerk – Eisenerbergwerk (w budowie) – 21 km
OS 3(III) - godz. 23:59 - Eisenerbergwerk - Grenzüberschreitung - 43 km
Dzień II - 29 października 1922 1922 (2022) roku (1024 km)
OS 4(I) - godz. 07:58 - Przejście Graniczne - Njiticka Bistrica- 106 km
OS 5(III) - godz. 14:21 - Njiticka Bistrica - Tomovice - 419 km
OS 6(II) - godz. 17:46 - Tomovice - Njitica - 297 km
OS 7(I) - godz. 21:37 - Njitica - Nove Mesto - 202 km
Dzień III - 30 października 1922 (2022) roku (264 km)
OS 8(III) - godz. 09:00 - Nove Mesto - Grünerwald Truppenübungsplatz - 159 km
OS 9(I) - godz. 11:00 - Grünerwald - droga A1 / EdelBau Industriegebiet - 22 km
Pit Stop - godz. 13:00 do 13:15 - Nieobowiązkowa wizyta serwisowa
OS 10(II) - godz. 15:00 - Nationalstraße A1 – Wolkenbad / Sanatorium Quelle - 50 km
OS 11(II) - godz. 20:00 - Dookoła Wolkenbader See – meta w Wolkenbad / Ski Kaputte - 33 km
Wyjaśnienie oznaczeń:
przykład OS1(I) - oznacza odcinek specjalny nr 1 o stopniu trudności I.
TRASĘ RAJDU OPRACOWALI:
Herr @JoachimCargalho , JKM @Ludwik Tomović i @Heinz-Werner Grüner
Herr @JoachimCargalho , JKM @Ludwik Tomović i @Heinz-Werner Grüner
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE OSOBY CHĘTNE DO ZABAWY !