Mapa Konfederacji Sclavińskiej

Awatar użytkownika
Coirloscadh
Sclavinia
Posty: 39
Rejestracja: 17 lut 2023, 14:40:16
Lokalizacja: Bunkier nr. BEKON-27-04-3389, Bereza Kotwicka, Scl.
x 13
x 42

Re: Mapa Konfederacji Sclavińskiej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Coirloscadh »

A tak już w off-topie, bardzo mnie denerwuje Elda ponieważ nagle znikąd tworzy się nienaturalna odnoga która wplywa do zatoki w Eldoradzie. Irl pewnie jakiś głupek nie wiedział nic dobrego o rzekach i geografii, ale narracyjnie można można zrzucić na atak terrorystyczny Ekologów przeciwko Betonistą. A Południowym Brzegu Eldy to wy możecie się już denerwować - oficjalnie oddaliśmy ziemię Starosarmacji dobry czas temu, ale Andronik wypowiedział pseudokonflikt STSowi jeszcze długo przed ewentami z Października, bo według niego są to ojczyste Sclavińskie ziemię, gdzie znajduje się np. Esperanto, lenno samego P R Z Y W Ó D C Y. W prawdziwym starosclawińskim duchu, STS nigdy nie odpowiedziało dopóki nie zaczął się Incydent Październikowy.
Obrazek
Niechaj Trwa Ostateczna Krucjata
/-/ Coirloscadh, Ostatni Romantyk
Obrazek Obrazek
Guedes de Lima
Sclavinia
Posty: 84
Rejestracja: 26 sty 2022, 09:25:40
x 28
x 93

Re: Mapa Konfederacji Sclavińskiej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Guedes de Lima »

Może ją po prostu zabetonować? Zrobi się z tego piękna i szeroka autostrada.
Joahim von Ribertrop
Sclavinia
Posty: 21
Rejestracja: 06 sty 2022, 01:00:53
x 8
x 19

Re: Mapa Konfederacji Sclavińskiej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Joahim von Ribertrop »

Cillian pisze: 06 mar 2023, 17:27:45 A tak już w off-topie, bardzo mnie denerwuje Elda ponieważ nagle znikąd tworzy się nienaturalna odnoga która wplywa do zatoki w Eldoradzie.
Chciałem sobie przypomnieć wydarzenia z października 2019 jak Sclavinia zajęła Południowy Brzeg, a przy okazji znalazłem starą dyskusję o mapie jeszcze z 2014. Wychodzi na to, że intencją rysującego było by Elbę (bo tak inteligentnie nazywa się ta odnoga Eldy według jakiejś tam mapy jeszcze z czasów sarmackich) interpretować jako sztuczny kanał wykopany od Eldy do Eldoratu. Wszystkiemu winne jest to, że ktoś rysując plan Eldoratu walnął tam rzekę, a kartograficzni geniusze orzekli, że miał on na myśli Eldę. Elda płynie kilkadziesiąt kilometrów na południe od Eldoratu, więc to nie mogła być ona - a Kwazi zamiast pójść za sugestią Iontza i dać tam osobną rzekę, jebnął odnogą Eldy.

https://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f ... 60#p142369
Awatar użytkownika
Coirloscadh
Sclavinia
Posty: 39
Rejestracja: 17 lut 2023, 14:40:16
Lokalizacja: Bunkier nr. BEKON-27-04-3389, Bereza Kotwicka, Scl.
x 13
x 42

Re: Mapa Konfederacji Sclavińskiej

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Coirloscadh »

Joahim von Ribertrop pisze: 02 kwie 2023, 19:44:53
Chciałem sobie przypomnieć wydarzenia z października 2019 jak Sclavinia zajęła Południowy Brzeg,
W sumie, nikt nigdy nie napisał postu o zajeciu brzegu - Andronik wpisał w opisie odziałów, że 1 DPB "stacjonuje na Południowym Brzegu i wbrew zawieranym drzewiej umowom, nie odpuściła jego ani piędzi." Nikt nigdy się o to nie przypomniał, bo w sumie nie było o co, Waffen-OK przecież było zwykłą regionalną paramilitarką jak reszta, nie było o co się rzucać. Kiedy w 2021 rozpędził się chaos, oczywiście Andronik nie mógł ominąć szansy na napisanie posta narracyjnego. Typki z STS zaczeły się wtedy rzucać, że kiedy i jak Falangiści wkroczyli do Poł. Brzegu. A skrawka ziemi nie będziemy oddawać przecież imperialistą, którzy nadal nie chcą się godzić i nadal udają że pomimo 10 letniej historii nie istniejemy i Sclavinia jest nadal ich - no ale cóż, to już inna sprawa.
Obrazek
Niechaj Trwa Ostateczna Krucjata
/-/ Coirloscadh, Ostatni Romantyk
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konfederacja Sclavińska”